השתלת שיניים

מלאו אל הפרטים בתיבה למטה וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות ממרפאות השתלת שיניים מובילות.

שתלים דנטאליים נמצאים זה עשרות שנים ברפואת השיניים אך רק מתחילת שנות השמונים הטיפול נעשה פופולארי בישראל. השתלת שיניים נעשית לרוב כאשר יש חוסר חלקי או מלא בשיניים. שתלים המשמשים לטיפולי השתלות שיניים הם מעין דיבלים עם הברגה חיצונית ופנימית.

כיצד מבצעים השתלת שיניים ?

השתלים מוחדרים לקידוחים שבוצעו קודם לכן ולאחר מכן מתחילה תקופה קליטת השתל. שתלים דנטליים המשמשים לטיפולי השתלת שיניים נקלטים לרוב לאחר 3 חודשים בלסת התחתונה ולארח 6 חודשים בעליונה. אחר כך הם עוברים חשיפה ומניחים עליהם כיפת ריפוי. מספר שבועות אח"כ כיפת הריפוי מוחלפת במבנה המוברג לאותם השתלים. השלב הבא של השתלת שיניים היא עיצוב המבנה והדבקת כתרי חרסינה על השתלים.

השתלות שיניים - גשר חרסינה, תותבות וסוגי שתלים

כאשר קיים מחסור במספר שיניים בפה, ניתן לבצע השלמה בעזרת גשר חרסינה (מספר כתרים) או תותבת הניתנת לשליפה.
בשוק השתלות שיניים קיימים מספר סוגים של שתלים של יצרנים שונים המנסים באופן קבוע לשפר את סיכויי ההצלחה של טיפולי השתלת שיניים. שתלים יכולים להיות מצופים בחומר אשר יעודד את קליטתם בפה, יכולים להיות בעלי הברגה חיצונית או לחילופין שתלים שאחיזתם היא באמצעות חיכוך.

השתלת שיניים - סיכויי הצלחה

סיכויי ההצלחה בטיפולי השתלות שיניים נעים בין 95%-98% על פי מחקרים רבים. במידה ומדובר באדם שמעשן הרבה, שותה הרבה אלכוהול, בעל איכות עצם תומכת נמוכה או חולה בסכרת, סיכויי ההצלחה של טיפול השתלת שיניים יורד. בכל זאת הסיכויים של אנשים כאלו נשארים גבוהים.

על מנת לקבל הצעות מחיר וייעוץ לטיפול השתלת שיניים הטוב ביותר עבורכם במרפאות הקרובות לביתכם וללא כל התחייבות, השאירו פרטים בתיבה מצד שמאל ואנחנו נדאג לכל השאר.