ציפוי שיניים

מלאו אל הפרטים בתיבה למטה וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות ממרפאות ציפוי שיניים מובילות.

ציפוי שיניים הינו תהליך יחסית פשוט שהתוצאות שלו נראות לעין מיד לאחר סיום הטיפול. טיפול ציפוי שיניים יעניק לכם את החיוך הלבן והאסתטי שתמיד רציתם, אולם אם רק צבע שיניכם הוא זה שהפריע לכם, כדאי שתשקלו לבצע טיפול הלבנת שיניים.

לקראת טיפול ציפוי שיניים

החלטתם שאתם רוצים לתקן את שיניכם הקדמיות? לשפר פגמים קלים בצורת השן? או אולי להסוות שורשי שן הגלויים לעין? ציפוי שיניים ייתן עת המענה המיטבי לתופעות אלו ולעוד רבות אחרות. קודם כל, יש לוודא שאין סדקים או בעיות בשורש השיניים. לאחר מכן יש לבחור את החומר ממנו יבנו את ציפוי השיניים שלכם:
ציפוי חרסינה - נחשב כיום לטכניקת ציפוי השיניים הטובה ביותר בזכות העמידות והאסתטיקה שלו. ציפוי שיניים בחרסינה דורש שני טיפולים ומחירו גבוה יחסית.
ציפוי קומפוזיט - ציפוי שיניים בעזרת חומר פלסטי לבן אשר האסתטיות שלו נמוכה משל ציפוי החרסינה ,אך הוא זול יותר ודורש טיפול אחד.

תהליך ציפוי שיניים

ציפוי חרסינה - הסרת שכבת האמייל מהשן, הטבעת תבנית שיני המטופל ולאחר מכן הדבקת תבנית הציפוי שהוכנה במעבדה על השיניים עם דבק מיוחד.
ציפוי קומפוזיט - תהליך
ציפוי שיניים אשר בו הרופא מצפה את השן בקומפוזיט ובאמצעות מנורה מיוחדת גורם לציפוי להתקשות. אורך התהליך - כשעה.
מומלץ שלא לאכול או לשתות כחצי שעה אחרי הטיפול.

ציפוי שיניים - התוצאות

קיבלתם את השיניים הלבנות שלכם מחדש? תשמרו עליהם. ציפוי שיניים איכותי צריך להיות קבוע. אולם, הציפוי עלול להיצבע (קומפוזיט) או להישבר (חרסינה) ציפוי קומופוזיט. ציפוי שיניים מקומפוזיט ניתן בקלות לתקן בעוד שציפוי שיניים מחרסינה דורש יצירת ציפוי שיניים מחדש.

על מנת לקבל הצעות מחיר וייעוץ של אורטודנט לטיפול ציפוי שיניים הטוב ביותר עבורכם במרפאות הקרובות לביתכם וללא כל התחייבות, השאירו פרטים בתיבה מצד שמאל ואנחנו נדאג לכל השאר.